KingFutbol
Forumdan Daha Fazla Yararlanmak için üye olunuz.Üye olmak veya Giriş yapmak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

Bu sözler Totti'yi kızdıracak! 112
KingFutbol
Forumdan Daha Fazla Yararlanmak için üye olunuz.Üye olmak veya Giriş yapmak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

Bu sözler Totti'yi kızdıracak! 112
KingFutbol
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KingFutbol l Futbolun En Heyecanlı Adresi

AnasayfaAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bu sözler Totti'yi kızdıracak!

YazarMesaj
CRaZy
Süper Üye
Süper Üye
CRaZy

Doğum tarihi : 04/12/92

Bu sözler Totti'yi kızdıracak! Empty
MesajKonu: Bu sözler Totti'yi kızdıracak!   Bu sözler Totti'yi kızdıracak! EmptyC.tesi Ocak 02, 2010 1:36 pm

Bu sözler Totti'yi kızdıracak! 5077_B_Totti001

Lazio'nun forvet oyuncusu Mauro Zarate, Roma'nın kaptanı Francesco Totti'nin artık bittiğini söyledi.
Zarate ESPN'e yaptığı açıklamada, "Totti çok konuşuyor ama kendisinin zaten bitmiş olduğunu unutuyor. Kendisi yaklaşık 10 derbide gol kaydedemedi. O her zaman bana saldırıyor ama ben ona karşılık verme taraftarı değilim. Ben sadece yapmak zorunda olduğum şeyi yapıyorum. Gol atmak için oynuyorum" ifadelerini kullandı.
Ligdeki durumları hakkında açıklamalar yaparak sözlerini noktalayan Zarete, konuşmasını şu şekilde bitirdi: "üst sıradalardan uzak olmak garip bir duygu. Zor bir periyoda giriyoruz ama ben her zaman motive olmuş durumdayım."

1 sayfadaki 1 sayfası